KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553161
nr 1555 3161
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på pannå, 100x81 cm, yttermått inklusive ram: 110x91 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:23:53
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr