KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497100

nr 1249 7100

Stig Jonzon

(1913-1987), Sverige

Oljemålning, Stig Jonzon (1913-1987), Sverige. Utsikt från Klevgränd, signerad, 1981. Olja på duk, 45x54

Stig Jonzon, född 1913 på Öland, död 1987, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 20:16:58)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 19:28:33

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Jonzon

Läs mer om Stig Jonzon