KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14885067
nr 1488 5067
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:14:10
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas