KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878432

nr 1387 8432

Stig Aspelin

(1911-1990), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 48x59 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm

Stig Aspelin, född 1911 i Helsingborg, död 1990, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:16:19

Stig Aspelin

Läs mer om Stig Aspelin