KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193203
nr 1419 3203
Stig Åslund, gård i vinterskrud. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 108x94, yttermått inklusive ram: 126x112 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:38:44
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr