KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835538
nr 1383 5538
Sten Ekendahl
(1897-1968), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på duk, 47x65 cm
Sten Ekendahl, svensk bildkonstnär född 1897, död 1968.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:07:49
5/3 12:06:22