KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528088
nr 1552 8088
Sten Ekendahl
(1897-1968), Sverige
Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på duk, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 63x84 cm
Sten Ekendahl, svensk bildkonstnär född 1897, död 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:33:11
17/7 19:24:02
100 kr
17/7 19:28:12