KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773678
nr 1677 3678
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Maskerad. Olja på duk, mått innanför ram: 16x22 cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:51:35
2/2 03:47:04
150 kr
3/2 18:31:47
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs