ART / Oil paintings / Oil painting 11809284
nr 1180 9284
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Sten Ahlberg, 'Genom mina tankar mot ljuset', signed. Olja på duk, 33x41 cm,
OIL PAINTING, "Genom mina tankar mot ljuset", signerad. Olja på duk, 33x41 cm
Sten Ahlberg, Swedish painter, born 1952.
800
SEK 300
Monday April 30 2018
at 19:37:13
30/4 19:10:51