KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903311
nr 1390 3311
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Stefan Tunedal (f. 1959), Gula tranor. Signerad. Olja på pannå, 54x45, yttermått inklusive ram: 59x50 cm
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:46:42
8/4 16:24:34
250 kr
10/4 13:30:10