KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004071
nr 1700 4071
Staffan Lindh
(1931-2017), Sverige
Oljemålning, "Ertappad". Signerad. Olja på duk, 69x80 cm, yttermått inklusive ram: 74x86 cm
Staffan Lindh, svensk bildkonstnär född 1931 i Ludvika, död 2017.
Utrop:
800 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:19:50
500 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.200 kr
4.000 kr
Staffan Lindh
Läs mer om Staffan Lindh