KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524181

nr 1352 4181

Staffan Liljefors

(1900-1982), Sverige

Oljemålning, Älg i tallskog. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 27x35,5 cm

Staffan Liljefors, svensk bildkonstnär född 1900, död 1982.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:35:36

29/9 15:39:25 1      Vinnande bud

Staffan Liljefors

Läs mer om Staffan Liljefors