KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533112
nr 1253 3112
Spadolini. Signerad, daterad 1947, stilleben. Olja på pannå, 60x60
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:52:05
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr