KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577170
nr 1257 7170
Sören Christian Bjulf
(1890-1958), Danmark
Oljemålning, Sören Christian Bjulf, 2 kvinnor, signerad. Olja på duk, 44x46 cm
Søren Christian Bjulf, dansk bildkonstnär född 1890, död 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:38:46
27/5 16:44:20
Sören Christian Bjulf
Läs mer om Sören Christian Bjulf