KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16536385

nr 1653 6385

Sophie Louise Stjernstedt, Porträtt av Överstelöjtnant Ludvig Theodor Stiernstedt (1846-1928). Signerad LS, daterad -11. Olja på duk, 62x46 cm, yttermått inklusive ram: 78x62 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2024
kl 20:57:24

24/10 21:26:22 1      Vinnande bud