KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956125

nr 1395 6125

Smith, interiör. Signerad. Olja på pannå, 18x23cm, yttermått inklusive ram: 35x40cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:55:46