KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14109415
nr 1410 9415
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), förgätmigej. Signerad. Olja på duk, 40x30, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:04:13
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr