KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677039
nr 1467 7039
Sivert Jonsson, Signerad, "Bevakning". Olja på duk, 44x54, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:09:21
300 kr