KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677039

nr 1467 7039

Sivert Jonsson, Signerad, "Bevakning". Olja på duk, 44x54, yttermått inklusive ram: 47x57 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 maj 2022
kl 20:09:21