KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10436318
nr 1043 6318
Siv Engström-Svenson (f. 1929), Sverige. "Julförberedelser". Signerad, daterad -72, målad på pannå, 44x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:46:40
13/6 16:54:05