KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286453

nr 1528 6453

Sigrid de Rougemont-Wahlström

(1888-1984), Sverige

Oljemålning, Parklandskap. Signerad. Olja på duk, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 62x53 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 20 mars 2023
kl 19:43:22

20/3 11:54:41 1      Vinnande bud

Sigrid de Rougemont-Wahlström

Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström