KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102013
nr 1710 2013
Sigrid de Rougemont-Wahlström
(1888-1984), Sverige
Oljemålning, Sigrid de Rougemont-Wahlström (1888-1984), Signerad, Stilleben. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:43:05
8/6 22:56:23
300 kr
16/6 20:38:05
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Sigrid de Rougemont-Wahlström
Läs mer om Sigrid de Rougemont-Wahlström