KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17112016

nr 1711 2016

Sigrid Aminoff (1904-1994) Signerad, daterad 1979, Djurgårdsvinter. Olja på pannå, 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 27x32 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 juni 2025
kl 18:28:47

22/6 21:01:41 1      300 kr
30/6 18:20:14 2      Vinnande bud