KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922278
nr 1192 2278
Signerad W Wolsky, vintertorg. Olja på duk, 60x90 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:24:44
500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr