KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332135
nr 1233 2135
Signerad R Olsson, -62, stol, 73x55. Olja på duk
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:45:10
29/1 19:17:01