KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14883083
nr 1488 3083
signerad O-R Lindberg, Fartygsporträtt. Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:36:09
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)