KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994135
nr 1299 4135
signerad, Mor och barn. Olja på duk, 49x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:37:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)