KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809270
nr 1180 9270
signerad "M Smetana", barn. Olja på duk, 73x59 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:11:27
30/4 18:49:05
All världens barn (Lisa Larson)