ART / Oil paintings / Oil painting 8816115
nr 881 6115
OIL PAINTING
signed. , 49x69,
signerad J v Delden, 1900-tal, 49x69
800
SEK 200
Monday Mars 17 2014
at 20:42:23
150 kr
150 kr