KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374394
nr 1337 4394
Signerad, Hermelin, blomsterstilleben. Olja på pannå, 45x36cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:17:52
700 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr