KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327442
nr 1332 7442
Signerad Gerhard, Kulla vid spis. Olja på duk, 64x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:06:54
800 kr