KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823347
nr 1482 3347
signerad, fruktstilleben. Olja på duk, 59x74 cm, yttermått inklusive ram: 74x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:35:19
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr