KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10849383
nr 1084 9383
Signerad, fjällsjö, 53x79
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:45:19
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)