KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671011
nr 1567 1011
signerad E Hughes, Porträtt. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 84x75 cm
Kondition: dukskada
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:55:59
9/9 02:39:00
3.000 kr
25/9 19:50:59
- Klassiska
25 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska