KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423464
nr 1442 3464
Signerad, Aminoff, 95, skärgårdklippor. Olja på duk, 51x78cm, yttermått inklusive ram: 65x91cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:57:37
17/1 12:06:46
300 kr
17/1 20:52:37