KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4663326
nr 466 3326
signerad , 60-tal, titel på franska på baksidan, 54x73
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 7 maj 2007
kl 16:59:27
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr
600 kr