KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6481048
nr 648 1048
Signerad, 50-tal, barinteriör, 46x38
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2010
kl 18:48:12
250 kr
150 kr
250 kr