KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4572089
nr 457 2089
sign. Z. Thybolh, "Alplandskap" 1800-tal, 53x80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 mars 2007
kl 16:55:12
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)