ART / Oil paintings / Oil painting 11218033
nr 1121 8033
OIL PAINTING
Sign Hägg, Alphus, 35x50, wear, damages.
Sign Hägg, Alphus, 35x50
Condition: slitage, skador
2000
SEK 300
Monday August 7 2017
at 19:02:26
7/8 01:59:09
7/8 02:09:20