KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052103
nr 1405 2103
Seija Kajalo. Signerad. Olja på duk, 32x24cm, yttermått inklusive ram: 38x29cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:22:10
100 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer