KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13725317
nr 1372 5317
Sebastian Dahlgren, Monogramsignerad ZR, komposition. Olja på duk, 30x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:46:55
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr