KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13184040
nr 1318 4040
Sam Uhrdin
(1886-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad, Vid öppna spisen. Olja på duk, 73x82 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:56:28
1.500 kr
1.700 kr
Sam Uhrdin
Läs mer om Sam Uhrdin