KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916479

nr 1291 6479

Ryno Frieberg

(1920-2018), Sverige

Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Stilleben. Signerad, 2011. Olja på duk, 40x32 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:34:20

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg