KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036029
nr 1303 6029
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Signerad, daterad 1958. Olja på pannå, 26x21 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:15:41
27/1 17:51:08
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg