KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297076
nr 1229 7076
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. "Modell mot rött". Signerad, daterad 58-66. Olja på duk, 41x33
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:26:45
1.000 kr
1.300 kr
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg