KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12826430
nr 1282 6430
Rune Johansson, Större hackspett, signerad. -03. Olja på duk, 60x74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:21:50
100 kr
150 kr