KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424056
nr 1442 4056
Rudolf Wallström, blomsterstilleben. Signerad, 1949. Olja på pannå, 48x52, yttermått inklusive ram: 62x66 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:36:37
100 kr
150 kr
200 kr