KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522005

nr 1252 2005

Rudolf Plessner

(1889-1977)

Oljemålning, Rudolf Plessner (1889-1977), signerad, Potsdamer Platz, Berlin, Olja på duk, 46x67

Utrop:

4.000 kr - 5.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:59:05)
Uppdatera
Visning

fredag 26/4, lördag 27/4, söndag 28/4 och måndag 29/4

Auktionen
avslutas:

måndag 29 april kl 19:56:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska