KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522005

nr 1252 2005

Rudolf Plessner

(1889-1977)

Oljemålning, Rudolf Plessner (1889-1977), signerad, Potsdamer Platz, Berlin, Olja på duk, 46x67

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 29 april 2019
kl 20:05:21

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska