KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278054
nr 1427 8054
Ruben Nilson
(1893-1971), Sverige
Oljemålning, Ruben Nilsson (1893-1971), Sverige. Signerad a tergo. Olja på duk, 46x61, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:11:25
150 kr
Ruben Nilson
Läs mer om Ruben Nilson