KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15758507
nr 1575 8507
Ronald de Wolfe
(f. 1920), Storbritannien
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, bildmått: 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Kondition: smärre färgbortfall
Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:11:23
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Ronald de Wolfe
Läs mer om Ronald de Wolfe