KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914028
nr 1391 4028
Ronald Arnold, Signerad. Olja på pannå, 23x28, yttermått inklusive ram: 32x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:21:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)